Logo
Header text
01.05
2017
Локация 1
10:00  
11:00 Извън конкурсна програма/ Филми за деца

Извън конкурсна програма: Късометражни филми за деца

 

1

Роза & Дара и тяхното велико ваканционно пътешествие

Czechia

Martin Duda

26:03

2

Синьото небе

Croatia

Andrea Petrlik Huseinović, Kašmir Huseinovć

08:10

3

Зи-Пи

Russia

Anastasia Pilipenko

04:00

4

Лив & Бел: Да си построим къща

Japan

Natsuki Kida

05:00

5

Лив & Бел: Магическата кутия

Japan

Natsuki Kida

05:00

6

Ами

Germany

Gonzalo San Vicente

08:00

7

Метаморфозите на Бобо

Poland

Daria Kopiec

16:40

8

Кръстосани райета

Spain

Guillem Ruiz

05:00

9

Дон Руперто

Germany

Irma Orozco

11:05

12:00
13:00  
14:00 Извън конкурсна програма: късометражни филми 10' - 45'/ част 1

Извън конкурсна програма: късометражни филми 10' - 45'/ част 1

1

Прислужница

Finland

Tatu Pohjavirta, Mark Ståhle

13:00

2

Края на линията

Portugal

Paulo d'Alva, Antonio Pinto

11:30

3

Пълна къща

Estonia

Kristjan Holm

17:00

4

Влак

France

Olivier Chabalier

12:40

5

Фарът на разбиващите вълни

United Kingdom

Cheryl White

12:41

6

Пътят на гигантите

Brazil

Alois Di Leo

11:52

 

15:00
16:00 Конкурсна програма: студентски филми / част 1

Конкурсна програма: студентски филми / част 1

1

Адам

United States

Evelyn Jane Ross

02:27

2

Вечност

United States

Derek O'Dell

04:00

3

Границите

Czechia

Hana Stehlíková

05:00

4

Блестяща, Бледа

Israel

Eyal Chirurg

05:04

5

Стол

Canada

Cristal Buemi, Ludwig Camarillo

02:15

6

Заешките зъби на Чарли

France

Esther Lalanne, Xing Yao

06:13

7

Хамлет. Комедия

Russia

Eugeniy Fadeyev

05:00

8

Ловците Монжу от остров Сювуган

Germany

Karim Eich, Dirk Wachsmuth

09:54

9

Преместване

United States

John Han, SeoHee Choi

02:55

10

Все още там

United States

DJ Kim

02:18

11

Червено и бяло

United Kingdom

Ioanna Ivanova, Nikol Nikolova

02:22

12

Малка птичка

Bulgaria

Elena Nikolova

03:53

13

Малко цвете

Ireland

Brigette Heffernan

02:50

14

Оставете следа

United Kingdom

Christina S. Nerland

05:14

15

Не съм номер

Greece

Natalia Kokkinou

04:37

16

Малка разлика

France

Chloé Dumoulin,

03:24

17

Агент Смит - фантомите от миналото

France

Elsa Clidi, Simon Duong Van Huyen

06:00

18

Кози

Russia

Yekaterina Filippova

01:27

19

Преди всичко сме хора

Czechia

Jan Míka

16:45

17:00
18:00  
19:00 КАРНАВАЛНО ШЕСТВИЕ

КАРНАВАЛНО ШЕСТВИЕ

20:00 ОФИЦИАЛНА ЦЕРЕМОНИЯ ПО ОТКРИВАНЕ / КОКТЕЙЛ

ОФИЦИАЛНА ЦЕРЕМОНИЯ ПО ОТКРИВАНЕ / КОКТЕЙЛ